Witamy na forum psy24

Witam na forum o psach!


#1 2012-07-16 12:34:48

 AlexKozak

Moderator

Skąd: Kolno koło Łomży
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 21
Punktów :   

Przedstaw się

Jak już trafiłeś na te forum (przypadkiem czy nie), to dobrze jakbyś się przedstawił. Daj się poznać innym ludziom. Napisz skąd pochodzisz, ile masz lat, czy masz zwierzęta - co chcesz. To od ciebie zależy ile nam zdradzisz własnych tajemnic.


"Nie popełnij błędu i nie traktuj swojego psa jak człowieka, albowiem on potraktuje cię jak psa" - Martha Scott

Offline

 

#2 2012-07-16 12:47:59

 julia24

Administrator

Skąd: Londyn, Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2012-07-14
Posty: 42
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się

Super watek. Podklejam!


"Nikt tak nie docenia geniuszu zawartego w Twoich słowach tak, jak twój pies" Christoper Morley
   "Szanuj admina swego, bo możesz mieć gorszego" Anoim

Offline

 

#3 2012-07-16 13:00:16

 AlexKozak

Moderator

Skąd: Kolno koło Łomży
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przedstaw się

Dzięki, a tak pro po wątku...
Mam na imię Aleksandra i mieszkam w mieście niedaleko Łomży. Jest to małe miasteczko, gdzie chodniki są zwijane na noc (słowa z książki mistrza Stephena Kinga). Obecnie zdałam do 2 klasy liceum (profil humanistyczny), czyli mam 17 lat, ale myślę, że mój wiek nie świadczy o mojej inteligencji. Nie mam jeszcze psa, ale to tylko kwestia czasu. Najbardziej pociągają mnie silne rasy typu Amstaff czy Rottweiler, ale podobają mi się wszystkie rasy, nawet nagi pies peruwiański czy grzywacz chiński - są słodkie.
Uwielbiam czytać książki Stephena Kinga oraz serial Dr. House. Oprócz tego interesuję się historią, trochę motoryzacją i mechaniką samochodową oraz, oczywiście, psami.
Ulubiony rodzaj muzyki to wszystkie odmiany rocka i heavy metalu.
Gdybyś miał jakiś problem pisz - pomogę.


"Nie popełnij błędu i nie traktuj swojego psa jak człowieka, albowiem on potraktuje cię jak psa" - Martha Scott

Offline

 

#4 2012-07-16 13:07:15

 julia24

Administrator

Skąd: Londyn, Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2012-07-14
Posty: 42
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się

Nawias : I to jest idealna moderatorka.
Ja mam na imie Julia. Mieszkam w Londynie, ale pochodze z Polska. Mam 21 lat i studiuje w Oxford. Mam psa, rasy jamnik ale lubie wszystkie psy (a najbardziej mopsy i boksery). Muzyka? Zaimneresowania? Slucham rapu, popu , ale najnajnaj bardziej lubie Nicki Minaj. Zainteresowania to taniec, spiew i pilka nozna. (Jestem najwieksza fanka Arsenalu Londyn!)


"Nikt tak nie docenia geniuszu zawartego w Twoich słowach tak, jak twój pies" Christoper Morley
   "Szanuj admina swego, bo możesz mieć gorszego" Anoim

Offline

 

#5 2012-07-16 22:46:46

inusia00111

Moderator

Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przedstaw się

Hej
Ja nazywam się Justyna. Mam 15 lat Jestem z Tczewa (pod Gdańskiem). Idę teraz do 3 klasy gimnazjum. Psa nie posiadam, i jak na razie nie zamierzam mieć (mama nie chce ). Zwierzęta kocham. Gdybym mogła wziąć psa prawdopodobnie był by to Owczarek Szkocki Colie o umaszczeniu śniade. Ale tak jak reszcie, podobają mi się wszystkie psy i kundelki i mieszańce.
Na to psie forum trafiłam bo się opiekuje psami. Tkz. mam sąsiadkę-zbieraczkę. Kobieta ma 17 kotów i 4 psy 2 z psiaków biorę na spacery etc. Są to psy kochane... Jeden młodziutki-szukamy domu.  Zwierzaki dokarmiam... bo ta karmi je raz dziennie (czasami w cale). A wieczorem nie bo będą "srały". Są też koty, aktualnie "biegam" z 3 maluchów które wzięła z jakiś krzaków i zamknęła w swojej piwnicy, zaraziła świerzbowcem... (może by ktoś z Was chciał coś kupić z bazarku, zbieram na leczenie http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=144068

A co do mnie, to interesuje się muzyką. Ogólnie słucham popu (przyznam, jestem fanką Ewy Farnej ) . Leci mi już 3 rok nauki grania na gitarze . Na początku grałam na klasyku, potem przeszłam na "akustyczno-klasyczną" , a aktualnie posiadam akustyka Tenson D1. Oczywiście do gdy sobie "podśpiewuje". Heh trudno to nazwać śpiewem, ale ..   Lubie też spędzać czas na świeżym powietrzu- na działce z psami ;]
Mówią, tez że jestem osobą z poczuciem humoru... Przyznam. Nie potrafię być poważna. A jak mam zachować powagę to jeszcze gorzej mi to wychodzi
A co jeszcze do zwierząt- mam 3 letniego kocurka Odiego (uratowany... długo by pisał ) i chomiczka dżungarskiego Manie.

Witam wszystkich z forum


http://img24.imageshack.us/img24/2839/dscn2054xh.th.jpg

"Może i to zwykły dachowiec, ale kocha bardziej niż niektórzy ludzie."

Offline

 

#6 2012-07-17 18:23:19

 AlexKozak

Moderator

Skąd: Kolno koło Łomży
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przedstaw się

Hej. Mam prośbę. Jak byś mogła, w miarę wolnego czasu, nas reklamować... Np. na forum reklamowym, albo blogu jak masz.


"Nie popełnij błędu i nie traktuj swojego psa jak człowieka, albowiem on potraktuje cię jak psa" - Martha Scott

Offline

 
Prosze o rejestracje!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plukryta sobieszewo carpetcleaningformby.weebly.com wonderbook